זוגיות מביאה איתה התמודדות עם המון אתגרים. בעיות בזוגיות מהוות אתגר להתמודדות יום יומית. אחרי שיחה עם אדם שפנה לעזרה וקבלת ייעוץ כתבתי את הפוסט הבא....

קרא עוד

מציאת זוגיות זה קצת מצחיק אבל לפעמים כשאנחנו נמצאים בזוגיות , במיוחד כזאת ארוכת טווח, אנחנו רוצים לצאת ממנה כקיימים משברים וכשאנחנו כבר יוצאים ממנה מתחיל המירוץ למציאת זוגיות שוב, על זה כתבתי את הפוסט הבא...

קרא עוד

יוצא לי לקבל לא מעט שאלות סביב הנושא של יצירת קשר אחרי דייט מוצלח, או יותר נכון אי יצירת קשר. נשים שרוצות להצליח במציאת זוגיות ולהבין את הלך הדברים פונות אלי ומבקשות לשמוע למה לדעתי גבר לא יוצר קשר אחרי דייט שמוגדר כמוצלח.

קרא עוד

רוצים יחסים? תתייחסו! לא פעם אני קוראת הרבה נשים ששואלות אותי למה אין גברים של פעם? איפה אפשר למצוא את הגברים של פעם? וגברים מהצד השני שמעוניינים בזוגיות ואהבה שואלים איפה הנשים של פעם?

קרא עוד

אתמול סיכנתי את החיים שלי, בשבילכם. טוב לא באמת סיכנתי....אבל "ביליתי" כמה שעות באפליקציות הכרויות מובילים. גברים זה בשבילכם, אם אתם בקטע של הכרויות,באתרי הכרויות תעשו לעצמכם טובה ענקית ותקראו!

קרא עוד

אין כמעט אישה שפנויה שלא מכירה את הקלישאה מתחום הכרויות שאומרת "יום אחד תמצאי במקום הכי לא הגיוני את זה שיקבל אותך כמו שאת ויאהב אותך"

קרא עוד

בדרך לחיפוש זוגיות טובה ומערכת יחסים יש דברים שאולי שכחת על זה בדיוק כתבתי את הפוסט הבא אם נהנית ממנו שתפי אותו עם חברות.

קרא עוד

* סיום טוב יוצר התחלה טובה* יש מצבים שהזוגיות נכנסת למשבר שגורם לנו לקבל את ההחלטה להיפרד. הדרך שבא אנחנו מסיימים מערכות יחסים ומעריכים את האהבה שחלקנו יחד היא הכרחית לפיתוח היכולת שלנו להימשך ולמשוך את האנשים המתאימים לנו!

קרא עוד

יחסינו לאן?זוגיות במשבר יש מחשבות שעולות לראש ברגע שהזוגיות נכנסת למשבר ברגע שהם מתחילות לעלות לראש ,הן מכילות בתוכן גם את התשובה. רק שלא תמיד רוצים לראות את התשובה לפעמים הרבה יותר קל לעצום עיניים ולחשוב שמה שעובר בראש, יעבור לבד. סימנים שממש לא כדאי להתעלם מהם בזוגיות ושווה לגמרי לתת להם תשומת לב

קרא עוד

4 דברים שברגע שתשתמשו בהם תוכלו להפוך במהירות כל וויכוח לשיחה הרבה יותר נעימה.

קרא עוד

נשואים /בזוגיות? חייבים לקרוא 5 טעויות שהרבה מאוד זוגות עושים שהורסות את היחסים.

קרא עוד